„Fala” w Zielonej Górze.

Categories:  > malarstwo, Zielona Góra

Galeria Pro Arte Okręgu Zielonogórskiego ZPAP, we współpracy z Galerią Twórców Galera, zaprasza na otwarcie wystawy malarstwa Anny Nabel-Myszkiewicz pt. „FALA”. Wernisaż, z udziałem Autorki, odbędzie się we wtorek, 20 kwietnia 2010 r. o godz. 18.00, w Galerii Pro Arte, Stary Rynek 2-3 w Zielonej Górze.

Anna Nabel-Myszkiewicz (1977); absolwentka Instytutu Sztuk Pięknych Uniwersytetu Zielonogórskiego (dyplom z malarstwa w pracowni prof. J. Gawrona w 2003 r.). Obecnie asystent w pracowni malarstwa w Instytucie Sztuk Pięknych UZ, nauczycielka w Młodzieżowym Centrum Kultury i Edukacji „Dom Harcerza”, nauczycielka w Szkole Myślenia Twórczego. Jest Kierownikiem referatu do spraw promocji twórczości Galerii Twórców Galera, członkiem grupy artystycznej Korporacja Trylobit. Współtwórca i członek grupy artystycznej Wątpliwi Krewni Orsona Wellesa. Od 2007 r. Członek Okręgu Zielonogórskiego ZPAP i Lubuskiego Stowarzyszenia Miłośników Działań Kulturalnych Debiut.
Artystka zajmuje się malarstwem, grafiką cyfrową i ilustracją książkową. Uczestniczyła w szeregu wystaw zbiorowych i indywidualnych.

Tags:

Comments are closed.